Број на оглас: 3662781
Објавен на: 30.07.2020, 14:44
1 / 5

Se prodava BMW X Drive

11.500 € Цената е фиксна
Марка:
BMW
Модел:
Друг модел
Година:
2009
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Седани
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2020
Сила на моторот:
1 kw / 1 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava BMW X Drive.
2009 model
Za povekje informacii barajte na
077 86 80 85
Mirko