Број на оглас: 3662745
Објавен на: 30.07.2020, 14:03

Се продава плац во с.Белица,општина Македонски Брод

15 € Цената не е фиксна
Квадратура:
400 m²
Тип на земјиште:
Градежно

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Се продава земјиште во с.Белица,општина Македонски Брод на место викано Пералиште со квадратура од 400 м^2.Погодно за изградба на викенд куќа.Цена по договор.
Име за контакт:Воислав
Телефон за контакт:075 222 937