Број на оглас: 3662727
Објавен на: 04.08.2020, 14:27
1 / 12

AUDI Q7 S LINE - 2016

36.500 €
Марка:
Audi
Модел:
Q 7
Година:
2016
Гориво:
Дизел
Километри:
140000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Сина
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
07.2021
Сила на моторот:
200 kw / 272 ks
Kласа на емисија:
Еуро 6

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Audi Q7
07.2016
3.0d
200kw
148 ilj km
S line komplet
Vozilo vo odlicna sostojba,so mnogu oprema!!!
Za povekje info mozete da se obratite na: 077.855-222