Број на оглас: 3662444
Објавен на: 05.08.2020, 13:34
1 / 5

Bandazi 17" 5x100 so letni gumi 225 45 17

14.000 МКД
Тип на бандаж и Гума:
Алу. бандажи со летни гуми
Дијаметар на бандаж:
17
Ширина на бандаж:
10J
Број на дупки во бандаж:
Со 5 дупки
Дијаметар на дупка во бандаж:
100
Ширина на гума:
225
Висина на гума:
45
Дијаметар на гума:
17

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


Prodavam aluminiumski bandazi za Seat, VW Skoda 17" 5x100 so dve novi letni gumi Nexen 225/45/17 , a drugite dve se odlicni so ubava šara.