Број на оглас: 3662440
Објавен на: 03.08.2020, 13:00
1 / 4

Apkan presa PROMECAM RG25-12 CNC

12.345 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Металургија и Преработка на Метали

Вид на оглас: Се продава


Se prodava PROMECAM RG25-12 CNC
1200 mm dolzina na vitkanje
25 tona pritisok
CNC Upravuvanje
vo besprekorna sostojba sve funkcionira kako sto treba
moze zamena dajte ponuda3
cena po dogovor