Број на оглас: 3662341
Објавен на: 09.08.2020, 10:47
1 / 4

Samsung A51

14.500 МКД 14.800 МКД
Марка:
Samsung
Модел:
A51
Боја:
Blue
Интерна меморија:
8 GB
РАМ меморија:
4 GB
Големина на екранот:
5,5 - 5,9" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Telefonot e mnogu malku koristen kupen e od neptun i e seuste pod garancija nema grepka na nego