Број на оглас: 3662277
Објавен на: 04.08.2020, 13:49
1 / 10

GOLF 1.9TDI 90KS (BORA,SEAT, AUDI, PASSAT, PASAT)

2.600 € Цената не е фиксна 2.700 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Golf
Година:
1999
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Останато
Боја:
Зелена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
10.2020
Сила на моторот:
66 kw / 90 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Mnogu zacuvano VOZILO so full OPREMA.