Број на оглас: 3662272
Објавен на: 04.08.2020, 08:36
1 / 5

Ssangyong Musso 29 td se prodava i menuva 5555

3.000 €
Марка:
Ssangyong
Модел:
MUSSO
Година:
1997
Гориво:
Дизел
Километри:
150000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
09.2019
Сила на моторот:
73 kw / 99 ks
Kласа на емисија:
Останато

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


4x4 so klima vo odlicna sostojba