Број на оглас: 3662192
Објавен на: 06.08.2020, 10:45
1 / 11

Continental 215/65/16 letni

200 € Цената не е фиксна 220 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Тип на гуми:
Летни Гуми
Ширина:
215
Висина:
65
Дијаметар:
16

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


Vo bezprekorna sostojba komplet 4 gumi proizvodstvo Romania 05/2018