Број на оглас: 3662088
Објавен на: 04.08.2020, 09:48
1 / 8

MERCEDES ATEGO 1224 SO RAMPA

1 € Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Товарни и Влечни возила -

Вид на оглас: Се продава


MERCEDES ATEGO 1224 SO RAMPA
EURO 4
GODINA 09/2007
614000 KM
6 BRZINI
KLIMA
1500 KG RAMPA
SEGA DONESEN
REGISTRIRAN
DOLZINA 7240MM
SIRINA 2550MM
VISINA 2700MM
48M3