Број на оглас: 3661815
Објавен на: 04.08.2020, 13:00
1 / 5

Alfa Romeo 159 2.4 jtd full oprema 210ks.

3.200 €
Марка:
Alfa Romeo
Модел:
Alfa 159
Година:
2008
Гориво:
Дизел
Километри:
180000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Каравани
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
07.2020
Сила на моторот:
147 kw / 200 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Alfa romeo 159 2.4 jtd full oprema
Avtomatik. 210 ks.
Kozhni sedishta
Donesena od Svajcaria
Teknicki cakom pakon
Kontaktirajte na ovaj broj
Mob. O71 270 120. Kiki