Број на оглас: 3661812
Објавен на: 04.08.2020, 06:46
1 / 4

Ford Focus 1.6 TDCI 90 KS

По Договор
Марка:
Ford
Модел:
Focus
Година:
2005
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
11.2020
Сила на моторот:
66 kw / 90 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e maksimalno zacuvana
Kontakt 070265685