Број на оглас: 3661501
Објавен на: 10.08.2020, 01:48
1 / 11

Askona Ascona 1.6 dizel prv gazda

550 € Цената е фиксна 600 €
Марка:
Opel
Модел:
Ascona
Година:
1982
Гориво:
Дизел
Километри:
90000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Златна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
05.2020
Сила на моторот:
43 kw / 58 ks
Kласа на емисија:
Еуро 1

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Ispravno se od prv gazda kupena nova pali vozi nov akumulator nema skapano potrosna mala. kilometri realni koj znae sto e askona jasno mu e moze i zamena