Број на оглас: 3661464
Објавен на: 28.09.2020, 20:19
1 / 6

Chrysler Pt Cruiser 2.2crd

2.000 € Цената не е фиксна 2.100 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Chrysler
Модел:
PT Cruiser
Година:
2002
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
02.2021
Сила на моторот:
89 kw / 121 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


2002
2.2crd odlicno socuvan
full oprema
moze sekakva zamena