Број на оглас: 3661446
Објавен на: 02.08.2020, 14:28
1 / 6

ROVER 25 1.4 zamena so moja doplata

1.600 €
Марка:
Rover
Модел:
25
Година:
2003
Гориво:
Бензин
Километри:
100000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2020
Сила на моторот:
75 kw / 102 ks
Kласа на емисија:
Останато

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


mozna e zamena so moja doplata