Број на оглас: 3661347
Објавен на: 25.09.2020, 15:31
1 / 1

Работа од дома

По Договор
Категорија:
Маркетинг, Реклама, ПР
Пол :
Не е важно
Образование:
Не е важно
Возачка дозвола:
Не е важно
Познавање на јазици:
Не е важно
Компјутерски вештини :
Не е важно

Категорија: Вработување / Нудам работа

Вид на оглас: Се продава


Се бараат соработници за продажба на производи од каталог Лимес.На база од природни растенија заработка од секој производ е 33%
заработка од самата компанија
плаќање со подигање на самиот пакет
Од мое искуство можам да кажам дека може убаво да се заработи ако се посветиш на самата работа, зачленувањето е бесплатно