Број на оглас: 3661309
Објавен на: 07.08.2020, 09:09
1 / 3

Se prodava orizna niva

1.900 € Цената не е фиксна
Квадратура:
2629 m²
Тип на земјиште:
Земјоделско

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Se prodava orizna niva so kvadratura 2629m2.Nivata se naoga na mesto Krivulica vikano (Livadski pat) vo atarot na selo Trkanje-Kocani.So imoten i katastarski broj 2801Lice za kontakt Denica broj za kontakt 071/848-055 Cena za 2629m2 e 1900€