Број на оглас: 3661190
Објавен на: 01.08.2020, 19:58
1 / 3

Delovi bloci 125-150cc

По Договор Цената не е фиксна
Марка:
Останати марки
Вид:
Скутер
Година:
2008
Модел:
Arora fosti

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Вид на оглас: Се продава


Se prodava delovi za 125-150cc masinski bloci namotki magneti amortizeri predni viluska povolno.