Број на оглас: 3661062
Објавен на: 11.08.2020, 20:34
1 / 3

Jaguar S Type

По Договор
Марка:
Jaguar
Модел:
S-Type
Година:
2004
Гориво:
Бензин / Плин
Километри:
250000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Седани
Боја:
Зелена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2021
Сила на моторот:
1 kw / 1 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Jaguar S Type 3.0 benzin plin registriran vo odlicna sostojba. Mozna e zamena
Kontakt telefon
078357231
078357231
078357231
078357231
078357231
078357231
078357231
078357231
078357231
078357231
078357231
078357231
078357231