Број на оглас: 3661054
Објавен на: 01.08.2020, 11:13
1 / 5

AudiA4 1.9 tdi ful

4.200 € Цената не е фиксна
Марка:
Audi
Модел:
A4
Година:
2001
Гориво:
Дизел
Километри:
300000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
10.2020
Сила на моторот:
96 kw / 131 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam audi A4 1.9 tdi ful oprema stegnata servisirana za poveks informacii barajte na tel.072 205 635 MARJAN