Број на оглас: 3660970
Објавен на: 01.08.2020, 23:08
1 / 6

Fiat Seicento 1999

900 € Цената е фиксна
Марка:
Fiat
Модел:
Seicento
Година:
1999
Гориво:
Бензин
Километри:
120000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Жолта
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2021
Сила на моторот:
50 kw / 68 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Fiat Seicento Sport 1999godina extra sostojba moze da se vidi vo sekoe vreme
076782162