Број на оглас: 3660914
Објавен на: 08.08.2020, 06:41
1 / 12

OPEL ANTARA 2.2 CDTI 4X4 135KW

1 € Цената не е фиксна
Марка:
Opel
Модел:
Antara
Година:
2012
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Златна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
03.2021
Сила на моторот:
135 kw / 184 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Opel antara 2.2 cdti motor 135kw euro 5 vo perfektna sostojba donesena vozejki od ch fabricka navigacija pogon 4x4 euro kuka kozen salon manuelen 6 brzinski menuvac servisna kniska od prviot kilometar vo ch za poveke info na tel.072539225 072539225