Број на оглас: 3660810
Објавен на: 28.07.2020, 12:32
1 / 6

**ITNO SE PRODAVA FIAT STILO**

2.250 € Цената е фиксна
Марка:
Fiat
Модел:
Stilo
Година:
2006
Гориво:
Бензин
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
02.2021
Сила на моторот:
70 kw / 95 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Fiat Stilo 1.6 105 k.s. Бензин
Датум на производство 04.2006година
Втор газда со комплетна сервисна книшка,реални 224.000км.
Регистрација цела година до 04.02.2021
Сменето-Нови летни гуми ставени пред
6 месеци,направен комплетен мал и голем сервис пред 2000км,сменет комплет ламела со потисна плоча и друг лагер пред 1000км,нов акумулатор со 2годишна гаранција ставен пред 1 месец,двозонска клима.
Колата е комплетно средена без додатни вложувања во неа.Цената е фиксна.Лице за контакт:Орце-075-529-599