Број на оглас: 3660797
Објавен на: 07.08.2020, 11:23
1 / 3

Pumpa raketa potopna 2,2kw Pedrollo

15.000 МКД Цената не е фиксна

Категорија: Останато

Вид на оглас: Се продава


Potopna pumpa Pedrollo 4SR8/13
2.2KW-85m-200Lmin trofazna
pumpata e malku koristena