Број на оглас: 3660563
Објавен на: 01.01.2021, 23:36
1 / 4

Се издава спрат од куќа со прекрасен поглед. Работиме со вау

По Договор
Квадратура:
100 m²
Спрат:
1
Греење:
Дрва

Категорија: Недвижности / Соби

Вид на оглас: Се изнајмува


Се издава спрат од куќа во Крушево со прекрасен поглед. Куќата е во близина на центарот.