Број на оглас: 3660518
Објавен на: 28.07.2020, 01:20
1 / 3

Fiat uno 1.1 “ Za Delovi “

88 €
Марка:
Fiat
Модел:
Uno
Година:
1993
Гориво:
Бензин
Километри:
130000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
02.2019
Сила на моторот:
37 kw / 50 ks
Kласа на емисија:
Еуро 2

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Fiat uno 1.1 benzin za delovi