Број на оглас: 3660515
Објавен на: 28.07.2020, 01:15
1 / 3

Polo 1.4i “ Za Delovi “

88 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Polo
Година:
1996
Гориво:
Бензин
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Црвена
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
01.2019
Сила на моторот:
55 kw / 75 ks
Kласа на емисија:
Еуро 2

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Delovi za polo 1.4 1.9sdi ima sve