Број на оглас: 3660514
Објавен на: 28.07.2020, 01:09
1 / 2

Fiat punto 1.1 “Za Delovi “

88 €
Марка:
Fiat
Модел:
Punto
Година:
1995
Гориво:
Бензин
Километри:
150000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Жолта
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2020
Сила на моторот:
40 kw / 54 ks
Kласа на емисија:
Еуро 2

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Fiat punto 1.1 1.2 benzin
Se davat samo na delovi