Број на оглас: 3660513
Објавен на: 28.07.2020, 01:04
1 / 5

Audi A6 2.5TDI “ Za Delovi “

88 € Цената е фиксна
Марка:
Audi
Модел:
A6
Година:
2001
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
03.2019
Сила на моторот:
110 kw / 150 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Audi A6 2.5 TDI Automatic
Se davat samo na delovi