Број на оглас: 3660511
Објавен на: 28.07.2020, 00:59
1 / 5

Mercedes w210 e300 TD “ Za Delovi “

88 € Цената е фиксна
Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
300
Година:
1999
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2020
Сила на моторот:
130 kw / 177 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Mercedes w210 3.0 Turbo diesel avangard automatic
Se davat samo na delovi