Број на оглас: 3660417
Објавен на: 27.07.2020, 22:44
1 / 10

CITROEN C3 1.4 HDI--REDIZAJN--MODEL 2015--95.500 KM--NOVO!!!

5.700 € Цената не е фиксна
Марка:
Citroen
Модел:
C3
Година:
2015
Гориво:
Дизел
Километри:
95000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
07.2020
Сила на моторот:
50 kw / 68 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


CITROEN C3--1.4 HDI--50KW--68KS
--KLIMA LADI ODLICNO
--BORD KOMPJUTER
--SERVO
--ABS
--ELEKTRICNI STAKLA
--ESP
--CENTRALNO
--FABRICKO CD RADIO
--AUX
--USB
--95.500 KM,,DOZVOLENA PROVERKA PO ZELBA NA KUPECOT
--PERFEKTNA MEHANICKA I TEHNICKA SOSTOJBA!!!
--MOTOR, MENUVAC, KAROSERIJA, ENTERIER EDNAKVI NA NOVO VOZILO!!!
--UVEZENA OD SLOVENIJA, PODGOTVENA KOMPLETNA DOKUMENTACIJA DO REGISTRACIJA!!!
--MODEL 2015,,PROIZVEDENA NA KRAJ NA 2014
--SOSTOJBA EDNAKVA NA NOVO VOZILO!!!
--VOZILO ZA CENITELI!!!