Број на оглас: 3660385
Објавен на: 06.08.2020, 10:32
1 / 5

Prodavam BMW 318 d

1.900 €
Марка:
BMW
Модел:
318
Година:
2005
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Црна
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
02.2021
Сила на моторот:
85 kw / 116 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam BMW 318 d doneseno od CH,full oprema. Telefon za kontakt 071-204-747 Simeon