Број на оглас: 3660378
Објавен на: 01.08.2020, 17:08
1 / 10

Prodavam Peugeot 307 HDI

1.900 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Peugeot
Модел:
307
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Сива
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
03.2021
Сила на моторот:
80 kw / 109 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Peugeot 307 HDI,doneseno od CH,full oprema. Telefon za kontakt 071-204-747 Simeon