Број на оглас: 3660340
Објавен на: 04.08.2020, 15:02
1 / 7

VW Passat 1.9 TDI 131ks

3.499 € Цената не е фиксна 3.500 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Passat
Година:
2003
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
11.2020
Сила на моторот:
96 kw / 131 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava VW Passat 1.9 TDI 131ks 2003god, registriran do 11ti mesec, mnogu dobro socuvan so full oprema