Број на оглас: 3660313
Објавен на: 04.08.2020, 11:07
1 / 10

mercedes e220 cdi avangard

5.200 € Цената не е фиксна
Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
E 220
Година:
2003
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Останато
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
03.2021
Сила на моторот:
110 kw / 150 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


prodavam mercedes e220 avangard full oprema panorama pokriv reg do mart 2021 so zelen karton smeneto predni diskovi plocki predni zadni ulje filtri kokolata e vo odlicna sostojba racen menuvac zatemneti stakla so ates