Број на оглас: 3660302
Објавен на: 04.08.2020, 23:55
1 / 7

Opel Vivaro

5.400 €
Марка:
Opel
Модел:
Vivaro
Година:
2003
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Останато
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
07.2021
Сила на моторот:
77 kw / 105 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Opel Vivaro vo odlica sostojba! 8+1
Registrirano cela godina i servisiran!
moze zamena so vaša doplata. Zamena ponudete na viber.