Број на оглас: 3660196
Објавен на: 03.08.2020, 17:53
1 / 7

PEZO 406 TDI

1.050 € Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Peugeot
Модел:
406
Година:
1998
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
05.2020
Сила на моторот:
67 kw / 91 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


kolata e vo dobra sostojba so ful oprema so ispravna klima karoseriski dobra socuvana enterie dobar motor i menac