Број на оглас: 3660189
Објавен на: 02.08.2020, 10:03
1 / 7

Atv 250cc 4t na brzini

1.900 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
ATV
Вид:
ATV/со четири тркала
Година:
2019
Модел:
Hamaci

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Вид на оглас: Се продава


Motoro e vo odlicna sostojba bez nikakva mana kupen nov vo salon so site dokumenti i prevod ..so 700km..ima 4 brzini+rikverc..moze zamena dzip..sportas ili kros nad 250cc..078 533 506