Број на оглас: 3660073
Објавен на: 06.08.2020, 09:02
1 / 9

CITROEN C4 PICASSO 1.6HDI 80KW 7SEDISTA REG CELA GODINA

3.299 € Цената не е фиксна 3.399 €
Марка:
Citroen
Модел:
C4 Picasso
Година:
2006
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Моноволумен
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
08.2021
Сила на моторот:
80 kw / 109 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


PRODAVAM CITROEN C4 PICASSO 1.6HDI 80KW 109KS SO FULL OPREMA.ODLICEN MOTOR I KAROSERIJA. REGISTRIRANA CELA GODINA DO 04.08.2021.MOZE I ZAMENA ...