Број на оглас: 3659971
Објавен на: 15.08.2020, 13:34
1 / 3

SAMSUNG INOX

5.000 МКД

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Фрижидери

Вид на оглас: Се продава


Frizider samsung potpolno ispraven na nego ima i kontenjerce za ladna voda idealna za vo letniot period dimenzii 130 x 56 x 57 kupen 17000den se prodava dosta povolno!!!