Број на оглас: 3659969
Објавен на: 09.08.2020, 08:29
1 / 2

Se prodava PS 4 (Play station 4)

200 €

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Играчки конзоли / Sony PS Playstation / Sony PS4

Вид на оглас: Се продава


Se prodava PS 4 ,500GB ,so eden dzoistik. PS 4 e kupen vo Telekom pred godina i pol i e vo odlichna sostojba