Број на оглас: 3659817
Објавен на: 04.08.2020, 08:08
1 / 7

A180 cdi full

2.800 € Цената е фиксна
Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
A 180
Година:
2004
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
07.2021
Сила на моторот:
80 kw / 109 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam A klasa odlicna sostojba,tekovno servisirana novi gumi,koza ne e reg.
2800eur. Cenata e fiksna
078 267 302

Потврден огласувач
 Dimont Konstrukcii (претпријатие)