Број на оглас: 3659450
Објавен на: 27.07.2020, 00:37
1 / 11

Апартман "Bellevue" Св.Николе Центар

1 € Цената не е фиксна
Број на соби:
1,5
Квадратура:
1 m²
Греење:
Струја
Спрат:
Поткровје
Тип на станот:
Во куќа
Состојба:
Нов
Опрема:
Наместен
Лифт:
Не
Година на градба:
2018
Година на реновирање:
2020
Број на балкони:
1 Балкон
Број на бањи:
1
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
1 Паркинг
Ориентација:
Исток
Адреса:
Центар

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


ИНТЕРЕСНО ! ! !
Сега се издава апартман за краток престој, лоциран во центарот на Св.Николе.
Располага со:
Lounge,
Балкон,
Ладна кујна,
Апарат за кафе,
ТВ со кабелска,
Тоалет
Информации на телефон: 071383-082
Цена МНОГУ ПОВОЛНА, достапна за сечиј џеб !