Број на оглас: 3659337
Објавен на: 07.08.2020, 13:06
1 / 3

Aprilia Atlantic 500cc 2002

1.800 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Aprilia
Вид:
Скутер
Година:
2002
Модел:
Atlantic
Километри:
45000
Saso
Кавадарци
Станете Премиум член

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Aprilia Atlantic 2002 500cc registrirano so zelen karton.Povekje info na 076-282/666