Број на оглас: 3659284
Објавен на: 02.08.2020, 10:29
1 / 8

Audi. Q5. 2.0 TFSI

11.399 € Цената не е фиксна 11.899 €
Марка:
Audi
Модел:
Q 5
Година:
2010
Гориво:
Бензин
Километри:
190000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Сива
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
06.2021
Сила на моторот:
155 kw / 211 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


odlicno socuvan, redovno servisiran, moze da se vidi i proba.
Quatro. 2.0 benzin full opremena.
stranski tablici. swiss