Број на оглас: 3659267
Објавен на: 07.05.2021, 12:23
1 / 5

Traktor Fiat 640 4x4 duplak

2 €

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава


Se prodava FIAT 640 4x4 64 konju vo ispavna sostojba , moze zamena za pomal traktor.