Број на оглас: 3658828
Објавен на: 05.08.2020, 18:13
1 / 8

VW TOURAN 1.6TDI 2012

По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Touran
Година:
2012
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Моноволумен
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
06.2021
Сила на моторот:
77 kw / 105 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Avto Plac Formula-95 Strumica
Se prodava
VW TOURAN
1.6TDI
105KS
2012
Mk tabli
075390333