Број на оглас: 3658708
Објавен на: 02.08.2020, 12:11
1 / 7

Fen-Presa-Figaro

499 МКД Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Нега на коса

Вид на оглас: Се продава


Fen za kosa sonar 3000w so dodatoci 699den.
Fen sonar 2300w 599 den.
Presa Pegla za kosa 499 den
presa za nakrsuvanje 499 den.
Figaro 499 den.