Број на оглас: 3658673
Објавен на: 27.09.2020, 09:05
1 / 11

AUDI A7 Neuvezuvana

21.000 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Audi
Модел:
А7
Година:
2010
Гориво:
Дизел
Километри:
180000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Седани
Боја:
Златна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
03.2021
Сила на моторот:
180 kw / 245 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Audi, kupena i servisirana vo Porshe Makedonija
Kolata e vo fantasticna sostojba