Број на оглас: 3658648
Објавен на: 29.09.2020, 12:41
1 / 12

Apartman Mavrovo

1 €
Број на соби:
1
Квадратура:
36 m²
Греење:
Струја
Спрат:
5 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Нов
Опрема:
Луксузен
Лифт:
Да
Година на градба:
2018
Број на балкони:
1 Балкон
Број на бањи:
1
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
1 Паркинг
Ориентација:
Југ
Адреса:
Stanben kompleks mavrovo

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Se izdava aprtman 36m2 vo stanben kompleks Mavrovo 150m do ski centar.Kompletno namesten.Spalna,dneven prestoj.kujna i banja.Klima inverter.kabelska i internet.kapacitet 4 lica.
Minimum dve nokevnanja.cena po dogovor.
Kontakt 077 751 535
Viber + 1 917 856 9060
E-mail ivicabeleff@yahoo.com